Praca

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację ciągłą na stanowisko:

HAFCIARZ / POMOC HAFCIARZA

Miejsce pracy: Baranowo

Opis stanowiska:

  • Obsługa przemysłowej maszyny hafciarskiej
  • Dbanie o zachowanie standardów jakościowych i efektywnościowych
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzoną część produkcji
  • Dyspozycyjność w pracy zmianowej
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie w branży hafciarskiej

Oferujemy:

  • Możliwość przyuczenia do stanowiska pracy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 609 020 455 lub przesyłanie CV na adres e-mail biuro@haft-poznan.pl.
Prosimy o wpisanie w temacie maila słów „Rekrutacja – Haft”.
Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie przesłane oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma P. Woźny Anna Woźna w Poznaniu moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie”.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Firma P. Woźny Anna Woźna w Poznaniu danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych Firma P. Woźny Anna Woźna w Poznaniu. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie”.

Klauzula informacyjna - rekrutacje
Przesyłając niniejsze zgłoszenie przyjmuje Pani/Pan do wiadomości, że zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”):

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma P. Woźny Anna Woźna z siedzibą w Poznaniu (60-413) przy ul. Lednickiej 10 (dalej: „Firma P. Woźny”).
  2. Kontakt. Może Pani/Pan skontaktować się z Firmą P. Woźny za pomocą:
    • poczty tradycyjnej – kierując list na adres: ul. Lednicka 10, 60-413 Poznań,
    • poczty elektronicznej – kierując e-mail na adres: biuro@haft-poznan.pl,
    • pod numerem tel. 609 020 455.
  3. Cele i podstawy przetwarzania. Firma P. Woźny będzie przetwarzać Pani/Pana dane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji – podstawą prawną przetwarzania danych w tym przypadku są art. 6 ust. 1 lit. c) RODO - przepisy Kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. f) RODO - prawnie uzasadniony interes Firmy P. Woźny, jakim jest potrzeba zapewnienia odpowiedniego poziomu zatrudnienia pracowników. Jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
  4. Okres przechowywania danych. Firma P. Woźny będzie przechowywać Pani/Pana dane w celach rekrutacyjnych do momentu zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości, Firma P. Woźny będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody lub przez okres 24 miesięcy.
  5. Odbiorcy danych. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą upoważnione osoby odpowiedzialne za zatrudnienie.
  6. Prawa osób, których dane dotyczą. Przysługuje Pani/Panu:
    • prawo dostępu do danych oraz otrzymania ich kopii;
    • prawo do sprostowania (poprawiania) danych;
    • prawo do usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania;
    • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych;
    • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych wyrażonej na potrzeby przyszłych rekrutacji – o ile została ona wyrażona;
    • prawo do przenoszenia danych;
    • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  7. W celu realizacji Pani/Pana praw, może Pani/Pan skontaktować się z Firmą P. Woźny na podane w pkt. 2 i 3 adresy do korespondencji.
  8. Informacja o dobrowolności podania danych. Podanie danych ma charakter dobrowolny lecz jest konieczne dla udziału w procesie rekrutacji.

Nasi klienci